WTA آلمان

شرکت  WTA Technologies

شرکت WTA Technologies آلمان با استفاده از ماژول‌های مستغرق (MBR) برای تصفیه فاضلاب راه حل های مهندسی فرایند را برای تولید آب با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌نماید. محصولات این شرکت دارای بالاترین کیفیت مواد اولیه بوده و جدیدترین تکنولوژی‌ها در ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته است. 

آب کالا نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت WTA Technologies آلمان در ایران می باشد. 

تولید

غشاهای مستغرق UF-SB (Ultra Filtration-Single Block) که در ساخت ماژول‌های MBR استفاده می‌گردند، با استفاده از به‌روزترین روش‌ها تولید میشوند. محصول نهایی 100% "ساخت آلمان" است و در نتیجه دارای بالاترین کیفیت می‌باشد. علاوه بر ماژول‌های شناخته شده UF-SB، این شرکت قادر به ارائه UF-SB برای طراحی خاص شما و به عبارتی ارائه مدول‌های اولترافیلتراسیون متناسب با فضا و مکان مورد درخواست می‌باشد. 

محصولات هوشمند

ماژول‌های UF-SB و H2L تولیدی شرکت WTA آلمان به معنای واقعی "هوشمند" هستند. آنها سه فناوری را با یکدیگر ادغام کرده و شدیدا کاربردی و مقرون به صرفه می باشند. با این وجود، این شرکت کماکان در حال توسعه و بهینه‌سازی ماژول‌های اولترافیلتراسیون خود است. 

تحقیق و توسعه و بهبود محصولات قدیم

ماژول H2L تقریبا برای تمام کاربردهای تصفیه آب و پساب مناسب است. از آنجا که این شرکت همواره در فکر بهبود محصولات است، ماژولهای H3L و H4L را به عنون نمونه های ارتقا یافته ماژول موفق H2L ارائه نموده است. در محصولات جدید ترکیب سیستم اولترافیلتراسیون با دیگر روش‌های تصفیه در یک واحد تصفیه خانه راحت تر صورت می پذیرد. 

تصفیه فاضلاب به روش MBR