شرکت  WTA Technologies GmbH آلمان با استفاده از ماژول‌های مستغرق (MBR) برای تصفیه فاضلاب راه حل های مهندسی فرایند را برای تولید آب با کیفیت بسیار بالا ارائه می‌نماید. محصولات این شرکت دارای بالاترین کیفیت مواد اولیه بوده و جدیدترین تکنولوژی‌ها در ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته است. آب کالا نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت WTA Technologies آلمان در ایران می باشد. 

مشخصه های اصلی ماژول های MBR تولیدی این شرکت به شرح ذیل می باشد:

• Membrane Material: PES
• Membrane type: NADIR UP150P (Supplier: MICRODYN-NADIR Company)
• Nominal pore size: 35 nm (150kDa)
• Base support and attachment parts: Plastic material mainly PVC
• ABS Membrane pockets
• Approximate design Net Flux: 15 L/(m2.h)
• Ultrasonic Welding of the edges

 

تولید

غشاهای مستغرق UF-SB (Ultra Filtration-Single Block) که در ساخت ماژول‌های MBR استفاده می‌گردند، با استفاده از به‌روزترین روش‌ها تولید میشوند. محصول نهایی 100% "ساخت آلمان" است و در نتیجه دارای بالاترین کیفیت می‌باشد. علاوه بر ماژول‌های شناخته شده UF-SB، این شرکت قادر به ارائه UF-SB برای طراحی خاص شما و به عبارتی ارائه مدول‌های اولترافیلتراسیون متناسب با فضا و مکان مورد درخواست می‌باشد. 

محصولات هوشمند

ماژول‌های UF-SB و H4L تولیدی شرکت WTA آلمان به معنای واقعی "هوشمند" هستند. آنها پنج فناوری را با یکدیگر ادغام کرده و شدیدا کاربردی و مقرون به صرفه می باشند. با این وجود، این شرکت کماکان در حال توسعه و بهینه‌سازی ماژول‌های اولترافیلتراسیون خود است. 

تحقیق و توسعه و بهبود محصولات قدیم

ماژول H2L تقریبا برای تمام کاربردهای تصفیه آب و پساب مناسب است. از آنجا که این شرکت همواره در فکر بهبود محصولات است، ماژولهای H3L و H4L را به عنون نمونه های ارتقا یافته ماژول موفق H2L ارائه نموده است. در محصولات جدید ترکیب سیستم اولترافیلتراسیون با دیگر روش‌های تصفیه در یک واحد تصفیه خانه راحت تر صورت می پذیرد. 

 

در ادامه فیلم معرفی شرکت WTA آلمان تقدیم حضور می گردد.